لیست سرویسهای من

در بخش لیست سرویسها، تمامی سرویسهای که قبلا خرید کرده اید و یا آنرا انتخاب کرده و هنوز پرداخت را کامل نکرده اید لیست می شود.

لیست سرویس ها

ما در جاواهاستینگ پس از انتخاب هر سرویس توسط مشتری آنرا در حافظه نگهداری می کنیم تا چنانچه در آینده نیز تمایل به راه اندازی این سرویس داشت بتواند با پرداخت فاکتور مروبط به این سرویس از آن استفاده کند.

در این صفحه در جدول لیست سرویسها، ابتدا نام سرویس که مشخص کننده وب سرور و همینطور نوع سرویس که اشتراکی و یا اختصاصی می باشد و همچنین دوره پرداخت را مشخص می کند. به طور مثال در این تصویر در ردیف نخست آمده است: هاست اختصاصی تامکت ـ اختصاصی ـ ماهانه که مشخص می شود این سرویس یک سرویس با وب سرور آپاچی تامکت به شکل اختصاصی و با دوره پرداخت ماهانه می باشد.

در ستون وضعیت سرویس، وضعیت سرویس را که در دو حالت می باشد نمایش می دهد. یا فاکتور سرویس قبلا پرداخت شده و لذا لینک مدیریت هاست نمایش داده می شود و یا کماکان پرداخت فاکتور صورت نگرفته است که لینک ارسال به لیست صورت حسابها برای پرداخت فاکتور مربوطه نمایش داده می شود.

حال چنانچه لینک مدیریت هاست را بزنید به صفحه خلاصه وضعیت هاست خود می روید که توضیحات این مورد در
https://doc.javahosting.ir/docs/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87%20%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA%20%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3 به تفصیل آمده است.